Επικοινωνια

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στις παρακάτω διευθύνσεις, τηλέφωνα και emails.

Στοιχεία επικοινωνίας


CENTRAL RESERVATIONS DEPARTMENT
 

Τηλ: +30 23741 10700

Director of Reservations, Revenue & SANI VIP Services

Mr. Konstantinos Zarkadas, e-mail: kzarkadas@saniresort.gr   

Central Reservations Manager

Ms.  Anastasia Kati , e-mail: akati@saniresort.gr  

Reservations Supervisor

Ms. Kelly Krystallidou, e-mail: kkrystallidou@saniresort.gr

Personal Holiday Advisor

Ms. Olga Psoma, e-mail: opsoma@saniresort.gr 

Personal Holiday Advisor

Ms. Giota Prasinou, e-mail: gprasinou@saniresort.gr

Personal Holiday Advisor

Ms. Athina Novoseltseva, e-mail: anovoseltseva@saniresort.gr

Personal Holiday Advisor

Ms. Tsagkari Barbara, e-mail: btsagkari@saniresort.gr

SALES & MARKETING DEPARTMENT

Chief Sales & Marketing Officer
Αντώνης Αβδελάς
Tηλ: +30 23740 99510, e-mail: aavdelas@saniresort.gr


Sales Department

Γιάννης Λεμόνας, Sales Director
Tηλ: +30 23740 99514, e-mail: glemonas@saniresort.gr

Kωνσταντίνος ΣηφάκηςAssistant Director of Sales & Marketing

T: +30 23740 99089, email : ksifakis@saniresort.gr

Σοφία Παπαδοπούλου , e-Commerce Manager
Tηλ: +30 23740 99514, e-mail: spapadopoulou@saniresort.gr

Tatiana Avramova, Sales and Marketing Manager Eastern Europe
Tηλ: +30 23740 99073, e-mail: tavramova@saniresort.gr  

Svetlana Bikbaeva, Sales Executive Eastern Europe
Tηλ: +30 23740 99072, e-mail:sbikbaeva@saniresort.gr

Μιχαέλα Καλαιτζίδου, Sales Manager Germany Austria Switzerland
Tel: +30 23740 99093, email:mkalaitzidou@saniresort.gr

Claire Griffiths, Sales Manager, UK Market
Tel: +30 23740 99510, email: cgriffiths@saniresort.gr

Anna Wohlfart, Sales Executive UK Market & Wedding Manager
Tηλ: 30 23740 99512, e-mail: awohlfart@saniresort.gr  

Evelina Iwannidou, UK Sales Executive,
Tel: 30 23740 99513, e-mail:eioannidou@saniresort.gr

Μαρία Φάκκα , Sales Manager, MICE / Corporate
Τηλ: +30 23740 99510, email: mfakka@saniresort.gr

Argie Kolli, Sales Executive France, Benelux, Italy
Τηλ: +30 23740 99091, e-mail: akolli@saniresort.gr

Marketing Department

Φάνης Κρομμύδας, Director of Marketing & Communications
Tηλ: +30 23740 99510, e-mail: fkrommidas@saniresort.gr

Faye Apostolidou, Brand Communication Manager
Tel: +30 23740 99506, email: fapostolidou@saniresort.gr


Moscow Branch Office

125009 Moscow, Russia
Business center EcoOffice
9, Tverskaya str., bld. 7, office 203

Tel./Fax.: +7 (495) 7750049

Ms. Polina Vasilyeva, Sales Marketing Manager, Russia & CIS
Tel.: +7 (495) 7750049, e-mail: moscow@saniresort.gr
  
PUBLIC RELATIONS  UK

Claire Griffin, GRIFCO
18 Coda Centre / 189 Munster Rd
Fulham / London / SW6 6AW
United Kingdom
Tηλ: +44 207 3857090, e-mail: claire@grifcopr.com

ΣΑΝΗ Α.Ε. Κεντρικά Γραφεία Διοίκησης
Νικ. Πλαστήρα 55
54250 Θεσσαλονίκη
Ελλάδα
Tηλ: +30 2310 317327
Fax: +30 2310 317881

Γεωργία Δώδου, PR & Press Manager ΣΑΝΗ Α.Ε.
georgia@saniresort.gr

Για τις προτάσεις και τα σχόλια σας σχετικά με την ιστοσελίδα μας, παρακαλώ επικοινωνήστε με το web@saniresort.gr